Karácsony 2018.

A szokásokhoz híven színvonalas zenei koncerttel búcsúztunk a 2018-as évtől.
Köszönjük Szabó Gábor tanár úrnak és Simkó-Várnagy Judit tanár nőnek a felkészülést és a szervezést!

Minden tanulónak, szülőnek, kollégának, és mindenkinek, aki a munkánkat segíti, kívánunk Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog, Békés Új Évet!

Szabó Gábor tanár úr és Simkó-Várnagy Judit tanárnő
11.d
9.b
Török Alíz
11.a

12.A a PAM-ban

A 12.A. osztály december 19-én a Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum pénzügyőrség-történeti kiállításán tartotta meg az év utolsó adózás óráját. Érdekes előadást hallhattak a múzeumnak helyt adó  Schiffer-villáról, valamint a NAV történetével, feladataival is megismerkedhettek a tanulóink.

Érettségi – 2019

Kedves Tanulók!

Az érettségire való jelentkezés határideje 2019. február 15.
Kérjük az OKJ tanulóinkat, gondolják át ők is, kik szeretnének bármilyen típusú érettségi vizsgát tenni a tavaszi (nyári) vizsgaidőszakban, mert februárban nekik is jelentkezniük kell. 
Ilyen igényüket, kérjük jelezzék az osztályfőnökök felé!

Vezetőség

Osztályozó vizsga OKJ-n

A 14. évfolyam estis hallgatói részére osztályozó vizsgát szervezünk:

Időpont: 2019. január 15. 16:30

Csak egy időpont van, másik nem lesz, mivel gyakorlati tárgyakról van szó. A tudásukról 3 fős bizottság előtt kell vizsgázniuk.

Témák: minden, amit a félévben meg kellett tanulni. Beadandóval kiváltani semmit sem lehet.

A hallgatók kérdésükkel KELEMEN EDIT tanárnőhöz fordulhatnak: 29kelemenedit@gmail.com, vagy a NEO-n keresztül.

December 15.

Szombati munkanap – Adventkor

Ezen a szép első havas szombaton iskolánk osztályai változatosan töltötték a munkanapot. Szétszéledtek a városban, sőt a városon kívül is, hogy a szombat mégis csak maradjon pihenés és az advent legyen különleges.
Íme a programok képekben:


9. ny. osztály termet díszített és filmet nézett

9.b osztály a Városligeti Műjégpályán

9. t. osztály az iskolában mozizott, teázott, popcornozott

9.a osztály Gödöllőn

10.b osztály a 3D kiállításon

10.d osztály a Zwack Unicumnál

11.a osztály a karácsonyi vásáron

11.b osztály adventi kézműveskedésen vett részt

11.d osztály a karácsonyi vásáron

12.a osztály a karácsonyi vásáron

12.b osztály a Zwack Unicumnál

12.c osztályunknak ezen a napon volt a tablófotózása

Mikuláskupa – Röplabda

December 14-én,  péntek délután rendeztük meg a Mikulás Kupa röplabda kupáját.
A verseny eredményei:
I. hely: 11. B 
II. hely: 12. B 
III.hely: 10. D

Külön díjak: Pollák Dávid, Roszkop Szabina 12.b

Az induló csapatok:

12.BKecskeméti Viktória, Roszkop Szabina, Pollák Dávid, Balogh Gyula  
11.B 1Prandovszki Richárd, Messin Benjámin, Papp Vivien, Gregus Napsugár  
11.B 2Aranyics Viktória, Magyari Karina, Varga Krisztián, Varga Krisztina  
11.DLászló Laura, Gulyás Antónia, Németh Mária, Kotormány Fanni  
10.B 1Koszka Csaba, Banga Róbert,  Bogár Bianka, Kladiva Nóra  
10.B 2Ballay Panna, Farkas Viktória, Koltovári Anita, Németh Beatrix  
10.B 3Turbucz Gabriella, Peller Alexandra, Holenár Zoltán, Török Richárd  
10.D 1Farkas Vanessza, Kalenda Csaba, Rentai Bea, Lakatos Marika, Varga Laura 
10.D 2Papik Vivien, Hegedűs Dávid, Nagy Stefán, Pauliák Ramszesz  
9.A 1Tóth Zsófia, Póra Nikolett, Hujber Benita, Mocsár Emese, Bodnár Dóra, Fehér Zsolt
9.A 2Füleki Fann,i Balla Kiara, Hoffer Vivien, Hajnal Barbara, Abdul-Hamid Jázmin 
9.B 1Kauker Benjámion, Fekete Árpád, Simon Géza, Varga Bettina, Kramcsák Virág   
9.B 2Ábrahám Soma, Kiss Bence, Vilinek Levente, Masud Fruzsina, Jakab-Bálint Fanni   
9.NyKovács Ágnes, Illyés Lil,i Pusztai Mónika, Májai Dalma, Galambos Zsuzsanna   
9.TJáróka Norbert, Lakatos Dávid, Hanna, Faddi Petra  

Szervezők: Falusi Gabriella és Törökné Porubszky Ágnes tanárnő

 A bajnokság képekben:

I. helyezett: 11. b
II. helyezett: 12. b
10.d
Pollák Dávid
Roszkop Szabina
10. d
9.b
9.a
11. b
9.a
10.b
9.ny
9.b
11.d
11.b
10.b

Mikuláskupa – csocsóbajnokság

A Mikuláskupa csocsóbajnokságát 2018. december 11-én,  kedden délután rendeztük meg.

A bajnokság végeredménye:

I. helyezett: Indre Patrik, Balázs Benedek
II. helyezett: Entezar Samir, Csányi Gábor
III. helyezett: Nagy László, Szíjjártó Richárd

Mindenkinek gratulálunk! 
Hegybányai Ildikó tanárnő

Mikuláskupa – kosárlabda

A Mikuláskupa kosárlabda bajnokságát 2018. december 7-én,  pénteken délután rendeztük meg.

A bajnokság végeredménye:

I. helyezett: 12.B
II. helyezett: 9.T
III. helyezett: 11.B
IV. helyezett: 10.B

V. helyezett: 10.D

Mindenkinek gratulálunk!
Törökné Porubszky Ágnes és Falusi Gabriella tanárnő

9.t   Faluhelyi Máté, Hossu Enthony, Járóka Norbert, Lakatos Dávid, Nagy Bianka  
10.bCsatári Vencel, Holló Ádám, Koszka Csaba, Pócsa Csaba, Koltovári Anita
10.d Hegedűs Dávid, Pauliák Ramszesz, Nagy Stefán, Székbíró Vivien, Torma Zsolt
11.bSimon Viktória, Varga Krisztián, Messin Benjamin, Szarka Bence
12.b Bíró Ádám, Szász Bence, Kertész György, Roszkop Szabina
I. Helyezett: 12.B.
9.T.
11.B.
10.B.
10.D.





Mikuláskupa – focibajnokság

A Mikuláskupa focibajnokságát 2018. december 10-én, hétfőn délután rendeztük meg, 7 csapat résztvételével.

A bajnokság végeredménye:

I. helyezett: 9.T
II. helyezett: 10.B
III. helyezett: 12.B
IV. helyezett: 11.B


Mindenkinek gratulálunk!
Hegybányai Ildikó tanárnő

9.t   Faluhelyi Máté, Hossu Enthony, Járóka Norbert, Lakatos Dávid, Nagy László
9.a Farkas Bálint, Fehér Zsolt, Gyarmati Bertold, Mikulán Dávid
10.b Banga Róbert, Csatári Vencel, Holló Ádám, Koszka Csaba, Pócsa Csaba
10.d Hegedűs Dávid, Kalenda Csaba, Nagy Stefán, Torma Zsolt
11.b Gál Bendegúz, Gulyás Márk, Messin Benjamin, Szarka Bence,  Szobácsi Callem, Varga Krisztián
12.b Bíró Ádám, Gallwitz Gergő, Léner Fanni, Szász Bence
12.c Csizmár Richárd, Pintér Dávid, Somlai Bendegúz, Tabányi Tamás
I. helyezett: 9.T
II. helyezett: 10.B
III. helyezett: 12.B
11.B
9.A
10.D
12.C