A Magyar Parasport Napja 2019.02.22

Idén először csatlakoztunk a Magyar Parasport Napja rendezvényhez. Testnevelés órák keretein belül egész nap zajlottak az érzékenyítő programok. Két filmet vetítettünk le. Az első filmmel megpróbáltuk megérinteni a diákokat,a másik a csörgőlabda válogatottról szólt,melynek egyik tagja nálunk tanult és érettségizett. ( Száraz Bálint)Utána két sportágat próbálhattak ki a gyerekek: a csörgőlabdát és az ülőröplabdát. Ennek folytatása iskolánk Kapcsolat programja.

Mikuláskupa – Röplabda

December 14-én,  péntek délután rendeztük meg a Mikulás Kupa röplabda kupáját.
A verseny eredményei:
I. hely: 11. B 
II. hely: 12. B 
III.hely: 10. D

Külön díjak: Pollák Dávid, Roszkop Szabina 12.b

Az induló csapatok:

12.BKecskeméti Viktória, Roszkop Szabina, Pollák Dávid, Balogh Gyula  
11.B 1Prandovszki Richárd, Messin Benjámin, Papp Vivien, Gregus Napsugár  
11.B 2Aranyics Viktória, Magyari Karina, Varga Krisztián, Varga Krisztina  
11.DLászló Laura, Gulyás Antónia, Németh Mária, Kotormány Fanni  
10.B 1Koszka Csaba, Banga Róbert,  Bogár Bianka, Kladiva Nóra  
10.B 2Ballay Panna, Farkas Viktória, Koltovári Anita, Németh Beatrix  
10.B 3Turbucz Gabriella, Peller Alexandra, Holenár Zoltán, Török Richárd  
10.D 1Farkas Vanessza, Kalenda Csaba, Rentai Bea, Lakatos Marika, Varga Laura 
10.D 2Papik Vivien, Hegedűs Dávid, Nagy Stefán, Pauliák Ramszesz  
9.A 1Tóth Zsófia, Póra Nikolett, Hujber Benita, Mocsár Emese, Bodnár Dóra, Fehér Zsolt
9.A 2Füleki Fann,i Balla Kiara, Hoffer Vivien, Hajnal Barbara, Abdul-Hamid Jázmin 
9.B 1Kauker Benjámion, Fekete Árpád, Simon Géza, Varga Bettina, Kramcsák Virág   
9.B 2Ábrahám Soma, Kiss Bence, Vilinek Levente, Masud Fruzsina, Jakab-Bálint Fanni   
9.NyKovács Ágnes, Illyés Lil,i Pusztai Mónika, Májai Dalma, Galambos Zsuzsanna   
9.TJáróka Norbert, Lakatos Dávid, Hanna, Faddi Petra  

Szervezők: Falusi Gabriella és Törökné Porubszky Ágnes tanárnő

 A bajnokság képekben:

I. helyezett: 11. b
II. helyezett: 12. b
10.d
Pollák Dávid
Roszkop Szabina
10. d
9.b
9.a
11. b
9.a
10.b
9.ny
9.b
11.d
11.b
10.b

Mikuláskupa – csocsóbajnokság

A Mikuláskupa csocsóbajnokságát 2018. december 11-én,  kedden délután rendeztük meg.

A bajnokság végeredménye:

I. helyezett: Indre Patrik, Balázs Benedek
II. helyezett: Entezar Samir, Csányi Gábor
III. helyezett: Nagy László, Szíjjártó Richárd

Mindenkinek gratulálunk! 
Hegybányai Ildikó tanárnő

Mikuláskupa – kosárlabda

A Mikuláskupa kosárlabda bajnokságát 2018. december 7-én,  pénteken délután rendeztük meg.

A bajnokság végeredménye:

I. helyezett: 12.B
II. helyezett: 9.T
III. helyezett: 11.B
IV. helyezett: 10.B

V. helyezett: 10.D

Mindenkinek gratulálunk!
Törökné Porubszky Ágnes és Falusi Gabriella tanárnő

9.t   Faluhelyi Máté, Hossu Enthony, Járóka Norbert, Lakatos Dávid, Nagy Bianka  
10.bCsatári Vencel, Holló Ádám, Koszka Csaba, Pócsa Csaba, Koltovári Anita
10.d Hegedűs Dávid, Pauliák Ramszesz, Nagy Stefán, Székbíró Vivien, Torma Zsolt
11.bSimon Viktória, Varga Krisztián, Messin Benjamin, Szarka Bence
12.b Bíró Ádám, Szász Bence, Kertész György, Roszkop Szabina
I. Helyezett: 12.B.
9.T.
11.B.
10.B.
10.D.





Mikuláskupa – focibajnokság

A Mikuláskupa focibajnokságát 2018. december 10-én, hétfőn délután rendeztük meg, 7 csapat résztvételével.

A bajnokság végeredménye:

I. helyezett: 9.T
II. helyezett: 10.B
III. helyezett: 12.B
IV. helyezett: 11.B


Mindenkinek gratulálunk!
Hegybányai Ildikó tanárnő

9.t   Faluhelyi Máté, Hossu Enthony, Járóka Norbert, Lakatos Dávid, Nagy László
9.a Farkas Bálint, Fehér Zsolt, Gyarmati Bertold, Mikulán Dávid
10.b Banga Róbert, Csatári Vencel, Holló Ádám, Koszka Csaba, Pócsa Csaba
10.d Hegedűs Dávid, Kalenda Csaba, Nagy Stefán, Torma Zsolt
11.b Gál Bendegúz, Gulyás Márk, Messin Benjamin, Szarka Bence,  Szobácsi Callem, Varga Krisztián
12.b Bíró Ádám, Gallwitz Gergő, Léner Fanni, Szász Bence
12.c Csizmár Richárd, Pintér Dávid, Somlai Bendegúz, Tabányi Tamás
I. helyezett: 9.T
II. helyezett: 10.B
III. helyezett: 12.B
11.B
9.A
10.D
12.C





Az Aradi Vértanúkra emlékeztünk

13 váltós Margit-szigeti futással és történelmi emléksétával tisztelegtünk az 13 Aradi Vértanú hősiessége és áldozata előtt.

Tovább>>