név tanított tárgyak osztályfőnök elérhetőségek
Kissné Komiszár Krisztina igazgató, történelem, közgazdasági szakmai tárgyak kisskri@rakoczif.hu
Kürti Miklósné szakmai igazgatóhelyettes, közgazdasági szakmai tárgyak 13.TE2 kurtmik@rakoczif.hu
Gál Katalin igazgatóhelyettes, turisztikai szakmai tárgyak 13.TE galkat@rakoczif.hu
Ujj Krisztina igazgatóhelyettes, olasz nyelv, turisztikai szakmai tárgyak 11.D ujj.krisztina@rakoczif.hu
Ács Klára Annamária angol nyelv 14.TO acs.klara@rakoczif.hu
Bangó Géza turisztikai szakmai tárgyak
Barts Miklósné turisztikai szakmai tárgyak klariturizmus@chello.hu
Bereczki Mária matematika, közgazdasági szakmai tárgyak beremar@rakoczif.hu
Bodnár László Zsolt testnevelés bodnar.laszko@rakoczif.hu
Bujdosó Tímea angol nyelv 12.B bujdtim@rakoczif.hu
Buzás Anita magyar nyelv és irodalom 11.C buzaani@rakoczif.hu
Darnót Anna Borbála német nyelv, magyar nyelv és irodalom 9.C darnot.anna@rakoczif.hu
Deutsch Vanda történelem 10.B deutsch.vanda@rakoczif.hu
Dorogi Imre matematika dorogi.imre@rakoczif.hu
Dr. Flaskó János Attila történelem, német nyelv, angol nyelv flasjan@rakoczif.hu
Faludi Miklós honvédelmi alapismeretek faludim@rakoczif.hu
Falusi Gabriella testnevelés falugab@rakoczif.hu
Gaál Endre közgazdasági szakmai tárgyak gaal.endre@rakoczif.hu
Gombos Judit angol nyelv 12.C gombos.judit@rakoczif.hu
Gulyásné Kóti Zsuzsanna közgazdasági szakmai tárgyak gulyasne.koti.zsuzsanna@rakoczif.hu
Hegybányai Ildikó testnevelés 12.A hegyild@rakoczif.hu
Horváth Zsolt közgazdasági szakmai tárgyak 13.PF / 14 P horvath.zsolt@rakoczif.hu
Jegonyan Okszána orosz nyelv, testnevelés jegonyan.okszana@rakoczif.hu
Kelemen Ádám turisztikai szakmai tárgyak kelemen.adam@rakoczif.hu
Kisgergely Edit Magdolna matematika kisgedi@rakoczif.hu
Koronghyné Sas Anna turisztikai szakmai tárgyak sas.anna@rakoczif.hu
Kun Éva angol nyelv kun.eva@rakoczif.hu
Ladonickiné Tóth Éva digitális alkalmazások, IKT a vendéglátásban ladoeva@rakoczif.hu
Lehoczky Ágnes olasz nyelv lehoczky.agnes@rakoczif.hu
Marosi Kinga Izabella angol nyelv, német nyelv marosi.kinga@rakoczif.hu
Marosné Kuna Zsuzsannna közgazdasági szakmai tárgyak, fejlesztőpedagógus kuna.zsuzsanna@rakoczif.hu
Matolcsi Balázs olasz nyelv matolcsi.balazs@rakoczif.hu
Mocsányi Martin közgazdasági szakmai tárgyak mocsanyi.martin@rakoczif.hu
Molnár Mónika közgazdasági szakmai tárgyak molnar.monika@rakoczif.hu
Pápai Júlia közgazdasági szakmai tárgyak 10.A papajul@rakoczif.hu
Piros Ferenc turisztikai szakmai tárgyak piros.ferenc@rakoczif.hu
Pohl Ilona angol nyelv 10.D pohl.ilona@rakoczif.hu
Polgár Emese német nyelv polgar.emese@rakoczif.hu
Sági Andrea olasz nyelv sagi.andrea@rakoczif.hu
Sike Szilvia testnevelés 12.D sike.szikvia@rakoczif.hu
Somodi Dániel turisztikai szakmai tárgyak daniel.somodi@rakoczif.hu
Szabó Attila Dávid gazdasági szakmai tárgyak 11.B szabo.attila@rakoczif.hu
Szabó Gábor Béla angol nyelv szabgab@rakoczif.hu
Szabó Sándor Miklós matematika szabo.sandor@rakoczif.hu
Szabó Tünde Sára angol nyelv, történelem 9.B szabo.tunde@rakoczif.hu
Szemes Bernadett Tímea digitális kultúra szemes.bernadett@rakoczif.hu
Szényeiné Balázs Mónika magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv 11.A szenmon@rakoczif.hu
Takács Tamás történelem, turisztikai szakmai tárgyak 10.C takacs.tamas@rakoczif.hu
Tóth Jolán angol nyelv 9.A tothjolan@rakoczif.hu
Törökné Porubszky Ágnes testnevelés poruagn@rakoczif.hu
Turiné Zubor Valéria turisztikai szakmai tárgyak, gazdasági szakmai tárgyak zubor.valeria@rakoczif.hu
Ujváry László közgazdasági szakmai tárgyak ujvary.laszlo@rakoczif.hu
Vanyó József matematika vanyo.jozsef@rakoczif.hu
Vas Enikő iskolapszichológus vas.eniko@rakoczif.hu
Zádori Richárd angol nyelv zadori.richard@rakoczif.hu
rövidített ciklusú képzésen tanító óraadó kollégáink
Bánkuti László
Ékes-Gajdátsy Andrea
Gonda Erzsébet  Zsuzsanna
Kőszegi Andrea Anna
Mison Andrea
Takácsné Siptár Ágnes Gabriella
Vágó Erika
technikai személyzet
Schultzné Rózsa Ágnes Ilona gazdasági ügyintéző
Saadahné Tóth Tünde iskolatitkár
Szirony Ákos  rendszergazda
Bíró László gondok
Hegedüs László karbantartó
Futó Annamária portás
Simó András portás
Simon Ilona Tünde takarító