Név Tanított tárgyak Osztályfőnök Elérhetőségek
Kissné Komiszár Krisztina Igazgató

történelem

kisskri@rakoczif.hu
Kürti Miklósné Szakmai igazgató-helyettes

közgazdaságtan

kurtmik@rakoczif.hu
Péntek Angelika Márta Igazgató-helyettes

matematika

pentek.angelika@rakoczif.hu
Ács Klára Annamária angol nyelv 14.I acs.klara@rakoczif.hu
Bereczki Mária matematika, közgazdaságtan beremari@rakoczif.hu
Bujdosó Tímea angol nyelv 9.B bujdtim@rakoczif.hu
Buzás Anita magyar nyelv és irodalom 10.B buzaani@rakoczif.hu
Csengeri Tünde angol nyelv csengeri.tunde@rakoczif.hu
Faludi Miklós katonai alapismeretek faludim@rakoczif.hu
Falusi Gabriella testnevelés 10.A falugab@rakoczif.hu
Dr Flaskó János Attila történelem, német nyelv flasjan@rakoczif.hu
Gál Katalin földrajz galkat@rakoczif.hu
Gombos Judit angol nyelv 9.C gombos.judit@rakoczif.hu
Hegybányai Ildikó testnevelés 9.A hegyild@rakoczif.hu
Horváth Zsolt közgazdaságtan 14.PE horvath.zsolt@rakoczif.hu
Horváth Viktória testnevelés horvath.viktoria@rakoczif.hu
Kelemen Edit turisztika 14.T kelemen.edit@rakoczif.hu
Kisgergely Edit Magdolna matematika kisgedi@rakoczif.hu
Kispál Éva matematika eva.kispal@rakoczif.hu
Kovács Marianna turisztika 14.IE kovacs.mariann@rakoczif.hu
Ladonickiné Tóth Éva ügyviteli ismeretek 10.T ladoeva@rakoczif.hu
Ledvina Hajnalka Szilvia informatika, matematika 11.B ledvina.hajnalka@rakoczif.hu
Lendvai Györgyi közgazdaságtan 14.P lendgyo@rakoczif.hu
Mákné Cseman Eszter német nyelv, orosz nyelv 9.D cseman.eszter@rakoczif.hu
Mécs András történelem, német nyelv mecsandras@rakoczif.hu
Nagy Dorottya turisztika nagydor@rakoczif.hu
Nagyné Georgi-Jordanoff Györgyi Margit magyar nyelv és irodalom nagygyon@rakoczif.hu
Orosz Miklós informatika, digitális kultúra orosz.miklos@rakoczif.hu
Pápai Júlia közgazdaságtan, német nyelv 12.D papajul@rakoczif.hu
Pohl Ilona angol nyelv 11.T pohl.ilona@rakoczif.hu
Simkó-Várnagy Judit angol nyelv varnagy.judit@rakoczif.hu
Somodi Dániel turisztika daniel.somodi@rakoczif.hu
Szabó Attila Dávid közgazdaságtan 14.TE szabo.attila@rakoczif.hu
Szabó Gábor Béla angol nyelv 13.T szabgab@rakoczif.hu
Szedenicsné Gaál Edit közgazdaságtan szedit@rakoczif.hu
Szényeiné Balázs Mónika magyar nyelv és irodalom 9.Ny szenmon@rakoczif.hu
Takács Tamás földrajz, történelem 11.A takacs.tamas@rakoczif.hu
Tóth Jolán angol nyelv tothjolan@rakoczif.hu
Tóthpál Mária közgazdaságtan tothpal.maria@rakoczif.hu
Törökné Porubszky Ágnes testnevelés 12.B poruagn@rakoczif.hu
Ujj Krisztina turisztika ujj.krisztina@rakoczif.hu
Ursu Liliana angol nyelv ursulil@rakoczif.hu
Óraadók
Balogh Réka olasz nyelv balogh.reka@rakoczif.hu
Barts Miklósné turisztika klariturizmus@chello.hu
Borkáné Hillinger Zsuzsanna turisztika hillinger@vipmail.hu
Dr. Dörnyeiné Gazsó Éva matematika dornyei.eva@rakoczif.hu
Galgóczy Éva német nyelv galgoczyeva@rakoczif.hu
Hajnal Gabriella közgazdaságtan gabhajnal@gmail.com
Kincses Tamás turisztika, történelem kincses.tamas.andras@rakoczif.hu
Koós-Harmat Zsuzsanna közgazdaságtan koosharmat@gmail.com
Kósi-Kelly Anikó Krisztina angol nyelv kosi.kelly@rakoczif.hu
Lázár Tibor közgazdaságtan laztibcs@gmail.com
Liptay Krisztina közgazdaságtan liptay.krisztina@gmail.com
Saed Amin angol nyelv saed.amin61@gmail.com
Dr Sajti Ildikó turisztika sajtiildi@gmail.com
Szeidl Klaudia turisztika szeidl.klau@gmail.com
Szita Klára turisztika klara.szita@mbit.hu
Szatmáry Judit turisztika  
Verebélyiné Váczi Katalin német nyelv vaczi.katalin@rakoczif.hu