Név tanított tárgyak osztályfőnök elérhetőségek
Kissné Komiszár Krisztina igazgató, történelem kisskri@rakoczif.hu
Kürti Miklósné szakmai igazgatóhelyettes, gazdasági szakmai tárgyak kurtmik@rakoczif.hu
Gál Katalin igazgatóhelyettes, turizmusföldrajz galkat@rakoczif.hu
Kovács Marianna gyakorlati oktatásért felelős igazgatóhelyettes, turisztikai szakmai tárgyak kovacs.mariann@rakoczif.hu
Ács Klára Annamária angol nyelv 14.T acs.klara@rakoczif.hu
Balogh Réka angol nyelv, olasz nyelv balogh.reka@rakoczif.hu
Bereczki Mária matematika, gazdasági szakmai tárgyak beremar@rakoczif.hu
Bodnár László Zsolt testnevelés bodnar.laszko@rakoczif.hu
Bujdosó Tímea angol nyelv 11.B bujdtim@rakoczif.hu
Buzás Anita magyar nyelv és irodalom 12.B buzaani@rakoczif.hu
Faludi Miklós honvédelmi alapismeretek faludim@rakoczif.hu
Falusi Gabriella testnevelés 12.A falugab@rakoczif.hu
Dr. Flaskó János Attila történelem, német nyelv, angol nyelv 14.P flasjan@rakoczif.hu
Gombos Judit angol nyelv 11.C gombos.judit@rakoczif.hu
Hegybányai Ildikó testnevelés 11.A hegyild@rakoczif.hu
Horváth Zsolt gazdasági szakmai tárgyak 13.PE horvath.zsolt@rakoczif.hu
Kisgergely Edit Magdolna matematika kisgedi@rakoczif.hu
Kispál Éva matematika, történelem eva.kispal@rakoczif.hu
Koronghyné Sas Anna turisztikai szakmai tárgyak sas.anna@rakoczif.hu
Kőrösi Melinda komplex természettudományos tantárgy, történelem 9.B korosi.melinda@rakoczif.hu
Ladonickiné Tóth Éva digitális alkalmazások, IKT a vendéglátásban 12.T ladoeva@rakoczif.hu
Lendvai Györgyi gazdasági szakmai tárgyak 10.C lendgyo@rakoczif.hu
Liptai Fruzsina német nyelv, angol nyelv liptai.fruzsina@rakoczif.hu
Mákné Cseman Eszter német nyelv, orosz nyelv 11.D cseman.eszter@rakoczif.hu
Mayer Borbála angol nyelv mayer.borbala@rakoczif.hu
Molnár Mónika gazdasági szakmai tárgyak molnar.monika@rakoczif.hu
Nagyné Georgi-Jordanoff Györgyi Margit magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv nagygyon@rakoczif.hu
Pápai Júlia gazdasági szakmai tárgyak, német nyelv 9.A papajul@rakoczif.hu
Piros Ferenc turisztikai szakmai tárgyak piros.ferenc@rakoczif.hu
Pohl Ilona angol nyelv 9.D pohl.ilona@rakoczif.hu
Polgár Emese német nyelv polgar.emese@rakoczif.hu
Sáfrányos Csaba turisztikai szakmai tárgyak safranyos.csaba@rakoczif.hu
Sági Andrea olasz nyelv sagi.andrea@rakoczif.hu
Sike Szilvia testnevelés sike.szikvia@rakoczif.hu
Somodi Dániel turisztikai szakmai tárgyak 14.TO daniel.somodi@rakoczif.hu
Szabó Attila Dávid gazdasági szakmai tárgyak 10.B szabo.attila@rakoczif.hu
Szabó Gábor Béla angol nyelv szabgab@rakoczif.hu
Szényeiné Balázs Mónika magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv 10.A szenmon@rakoczif.hu
Takács Tamás történelem, turisztikai szakmai tárgyak 9.C takacs.tamas@rakoczif.hu
Tóth Jolán angol nyelv 9.NY tothjolan@rakoczif.hu
Tóthpál Mária gazdasági szakmai tárgyak tothpal.maria@rakoczif.hu
Törökné Porubszky Ágnes testnevelés poruagn@rakoczif.hu
Turiné Zubor Valéria turisztikai szakmai tárgyak, gazdasági szakmai tárgyak 13.TE zubor.valeria@rakoczif.hu
Ujj Krisztina olasz nyelv, turisztikai szakmai tárgyak 10.D ujj.krisztina@rakoczif.hu
Ursu Liliana angol nyelv ursulil@rakoczif.hu
Vas Enikő iskolapszichológus vas.eniko@rakoczif.hu
Vízvári Gergő turisztikai szakmai tárgyak vizvari.gergo@rakoczif.hu
óraadók
Barts Miklósné turisztikai szakmai tárgyak klariturizmus@chello.hu
Koós-Harmat Zsuzsanna gazdasági szakmai tárgyak koosharmat@gmail.com
Kun Éva angol nyelv kun.eva@rakoczif.hu
Ruskó Sándorné gazdasági szakmai tárgyak rusko.sandorne@rakoczif.hu
Szabó Sándor Miklós matematika szabo.sandor@rakoczif.hu