Név tanított tárgyak osztályfőnök elérhetőségek
Kissné Komiszár Krisztina igazgató, történelem kisskri@rakoczif.hu
Kürti Miklósné szakmai igazgató-helyettes, közgazdaságtan kurtmik@rakoczif.hu
Gál Katalin igazgató-helyettes, turizmusföldrajz 13.TE galkat@rakoczif.hu
Kovács Marianna gyakorlati oktatásért felelős igazgató-helyettes, turisztika kovacs.mariann@rakoczif.hu
Ács Klára Annamária angol nyelv 14.T acs.klara@rakoczif.hu
Balogh Réka angol nyelv, olasz nyelv balogh.reka@rakoczif.hu
Bereczki Mária matematika, közgazdaságtan beremar@rakoczif.hu
Bodnár László Zsolt testnevelés bodnar.laszko@rakoczif.hu
Bujdosó Tímea angol nyelv 11.B bujdtim@rakoczif.hu
Buzás Anita magyar nyelv és irodalom 12.B buzaani@rakoczif.hu
Faludi Miklós katonai alapismeretek faludim@rakoczif.hu
Falusi Gabriella testnevelés 12.A falugab@rakoczif.hu
Dr Flaskó János Attila történelem, német nyelv, angol nyelv 14.P flasjan@rakoczif.hu
Gombos Judit angol nyelv 11.C gombos.judit@rakoczif.hu
Hegybányai Ildikó testnevelés 11.A hegyild@rakoczif.hu
Horváth Zsolt közgazdaságtan 13.PE horvath.zsolt@rakoczif.hu
Kisgergely Edit Magdolna matematika kisgedi@rakoczif.hu
Kispál Éva matematika eva.kispal@rakoczif.hu
Koronghyné Sas Anna turisztika sas.anna@rakoczif.hu
Kőrösi Melinda komplex természettudományos tantárgy, történelem 9.B korosi.melinda@rakoczif.hu
Ladonickiné Tóth Éva digitális alkalmazások, IKT a turizmusban 12.T ladoeva@rakoczif.hu
Lendvai Györgyi közgazdaságtan 10.C lendgyo@rakoczif.hu
Liptai Fruzsina német nyelv, angol nyelv, liptai.fruzsina@rakoczif.hu
Mákné Cseman Eszter német nyelv, orosz nyelv 11.D cseman.eszter@rakoczif.hu
Mayer Borbála angol nyelv mayer.borbala@rakoczif.hu
Molnár Mónika közgazdaságtan molnar.monika@rakoczif.hu
Nagyné Georgi-Jordanoff Györgyi Margit magyar nyelv és irodalom nagygyon@rakoczif.hu
Pápai Júlia közgazdaságtan, német nyelv 9.A papajul@rakoczif.hu
Piros Ferenc turisztika piros.ferenc@rakoczif.hu
Pohl Ilona angol nyelv 9.D pohl.ilona@rakoczif.hu
Polgár Emese német nyelv polgar.emese@rakoczif.hu
Sáfrányos Csaba turisztika safranyos.csaba@rakoczif.hu
Sági Andrea olasz nyelv sagi.andrea@rakoczif.hu
Sike Szilvia testnevelés sike.szikvia@rakoczif.hu
Somodi Dániel turisztika 14.TO daniel.somodi@rakoczif.hu
Szabó Attila Dávid közgazdaságtan 10.B szabo.attila@rakoczif.hu
Szabó Gábor Béla angol nyelv szabgab@rakoczif.hu
Szényeiné Balázs Mónika magyar nyelv és irodalom 10.A szenmon@rakoczif.hu
Takács Tamás  történelem, turisztika 9.C takacs.tamas@rakoczif.hu
Tóth Jolán angol nyelv 9.NY tothjolan@rakoczif.hu
Tóthpál Mária közgazdaságtan tothpal.maria@rakoczif.hu
Törökné Porubszky Ágnes testnevelés poruagn@rakoczif.hu
Turiné Zubor Valéria turisztika, közgazdaságtan zubor.valeria@rakoczif.hu
Ujj Krisztina olasz nyelv, turisztika 10.D ujj.krisztina@rakoczif.hu
Ursu Liliana angol nyelv ursulil@rakoczif.hu
Vas Enikő iskolapszichológus vas.eniko@rakoczif.hu
Vízvári Gergő turisztika vizvari.gergo@rakoczif.hu
óraadók
Barts Miklósné turisztika klariturizmus@chello.hu
Koós-Harmat Zsuzsanna közgazdaságtan koosharmat@gmail.com
Kun Éva angol nyelv kun.eva@rakoczif.hu
Ruskó Sándorné közgazdaságtan rusko.sandorne@rakoczif.hu
Szabó Sándor Miklós matematika szabo.sandor@rakoczif.hu