A hagyományokhoz híven, idén is megrendezésre került a Valentin napi kupa:
Hétfőn a focié, kedden a kosárlabdáé, szerdán pedig a röplabdáé volt a főszerep.

Eredmények:

2020. február 10.: Valentin kupa: Focibajnokság

1. helyezett 10.b Keszeg Patrik, Pócsa Csaba, Rédling Kevin, Varga Bettina
2. helyezett  11.bd Banga Róbert, Holló Ádám, Kalenda Csaba, Szijjártó Richárd
3. helyezett  9.a Golub Kristóf Ferenc, Molnár Patrik, Szentgyörgyi Gábor, Zséli Kristóf Mátyás
4. helyezett 9.ny Bajkó Viktória, Balogh László, Csanálosi Lilla, Farkas Rómeó, Puszta Kitti

GólkirályokMolnár Patrik 9.a és Kalenda Csaba 11.d

2020. február 11.: Valentin Kupa: Kosár

6 osztály, 27 kosárlabdázó, 10 mérkőzés:

Eredmények:
1. helyezett: 11.D  Nagy Stefán, Pauliák Rámszesz,Székbíró Vivien, Hegedűs Dávid
2. helyezett: 9.A Kiss Zsombor, Szentgyörgyi Gábor, Illyés Liliána, Nagy Laura
3. helyezett: 10.B Kauker Benjámin, Keszeg Patrik, Molnár Adám, Varga Bettina, Kiss Bence, Szegedi Bálint
4. helyezett: 12.B Messin Benjamin, Varga Krisztián, Simon Viktória, Szobácsi Callum
Legtöbb kosarat dobó játékosok:
Pauliák Ramszesz 11.D : 23 pont
Kiss Zsombor  9. A: 17 pont
Szentgyörgyi Gábor 9.A  és Varga Krisztián 12.B :  14-14 pont

2020.02.12.: Valentin Kupa: Röplabda

Eredmények/ centerpályás miniröplabda elődöntők 10 csapat részvételével:

1. helyezett: 9. nyek Bajkó Viktória, Balogh László
2. helyezett: 11.D Pauliák Ramszesz, Tóth Nikolett
3. helyezett 10.A Póra Nikolett, Tóth Zsófia

Eredmények /kispályás röplabda döntők a legjobb 6 csapat részvételével:

1. helyezett: 11.D Hegedűs Dávid, Rentai Beatrix
2. helyezett 9. nyek Bajkó Viktória, Balogh László
3. helyezett 9.B Kincse Lili, Virág Emil

Legjobb összetett eredményt érte el: Bajkó Viktória, Balogh László 9. nyek

Gratulálunk minden részvevőnek!

Köszönjük  a szervezőknek: Falusi Gabriella, Hegybányai Ildikó és Törökné Porubszky Ágnes tanárnőknek a szervezést!

2020.02.13.: Valentin Kupa: Páros csocsó és ping-pong bajnokság

Páros csocsó bajnokság eredményei:

I. helyezett: Koltovári Anita 11.b és Maczák Gergő 11.b
II. helyezett: Mészáros Maja 9.b és Szládik Zóra 9.b
III. helyezett: Dobos Bálint 10.b és Jakab-Bálint Fanny 9.b

Ping-pong bajnokság eredményei:

I. helyezett: Holló Ádám 11.b
II. helyezett: Banga Róbert 11.b
III. helyezett: Szabó Gergely 11.b

GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZVEVŐNEK!

KÖSZÖNJÜK  A SZERVEZŐKNEK: FALUSI GABRIELLA, HEGYBÁNYAI ILDIKÓ ÉS TÖRÖKNÉ PORUBSZKY ÁGNES TANÁRNŐKNEK A SZERVEZÉST!