BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny

ÚJABB SIKER A RÁKÓCZIBAN!!!

2020. április 20-án online formában zajlott le a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny iskolahálózati döntője.
A többfordulós verseny 224 csapatából 10 csapat jutotta döntőbe, ahol csapatunk, a Keys of Knowledge2 MEGNYERTE A VERSENYT!
A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

A csapat tagjai a 12.B osztályos tanulóink:
1. Prandovszki Richárd
2. Kálé Márk
3. Papp Vivien

Felkészítő tanáruk: Bereczki Mária

GRATULÁLUNK NEKIK!!!

Részletek itt:
https://verseny.penziranytu.hu/eredmenyek?oldal=12

ÁSZÉV verseny

A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal által megrendezett Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyén (ÁSZÉV) KAUFMANN PÉTER (12.A) osztályos tanulónk az első fordulóból 16. helyen jutott az országos verseny döntőjébe.

Viszont döntő megrendezésére a koronavírus miatt nem került sort. 🙁

GRATULÁLUNK !!!!!

 

Fővárosi középiskolai informatika alkalmazói verseny

Az Oktatási Hivatal Budapesti Pedagógiai Központ által meghirdetett Fővárosi középiskolai informatika alkalmazói versenyre nevezett versenyzőink közül, az iskolai fordulóban elért eredménye alapján  Badó Bence 11.B. osztályos tanulónk a 7. helyen jutott be a verseny döntőjébe. (II. korcsoport).

Sajnos, a döntő megrendezésére a koronavírus miatt nem került sort.

GRATULÁLUNK!!!!

IMPLOM Helyesírási Verseny

Október 21., hétfő az alábbi tanulók vettek részt a helyesírási versenyen a 7. órában:

9.Ny
Makó Zsanett
Biró Beatrix
Bakó Viki
Zsiros Dávid
Balogh László
9.B
Kincse Lili
Virág Emil
Süveges Dóra
Völgyi Anna
Mészáros Paulina
Tomory Viktória
Lenkefi Tamás
9.T
Jáger Kinga
Szabó Fanni
Nagy Ivett
Táborszki Noémi
Pongrácz Judit
9.A
Simon Sára
10.A
Hoffer Vivi
Török Alíz
Füleki Fanni
Ismael Nóra
Mocsár Emese
10.T
Horváth Lilla
Huber Kíra
Fechete Hanna
Faddi Petra
11.B
Ballay Panna
11.D
Csáky Péter
Tóth Nikolett
Papik Vivien
Kondacs Kamilla
Farkas Vanessza
Rentai Beatrix
12.D
Klock Cintia
Kellei Luca
Németh Mária
Bagi Petra
Nagy Lili

 

Gratulálunk!!

Újabb sikerek iskolánkban!

Szász Fáta, 11.a. osztályos tanulónk az Implom József Helyesírási Verseny budapesti fordulójából BEJUTOTT a gyulai ORSZÁGOS döntőbe! 🙂 
Felkészítő tanára: Szényeiné Balázs Mónika
Gratulálunk mindkettőjüknek!

Szabó Zente (1.) és Gonda Fanni (2.) 11. a osztályos tanulóink képviselik iskolánkat a budapesti Kazinczy szépkiejtési versenyen.
Az iskolai fordulóban Mocsár Emese (9.a) és Tar Krisztina (9.ny) megosztott 3. helyet értek el.
Felkészítő tanáraik: Szényeiné Balázs Mónika és Nagyné Jordanoff Györgyi

Gratulálunk tanárainknak és diákjainknak!

Kadét sikerek

 

A 12.b végzős honvéd kadét osztály két diákja, Berényi Boglárka és Lakatos Noémi honvédségi elismerésben részesült, melyet az MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár karácsonyi ünnepségén vehettek át Baráth Ernő dandárparancsnoktól.
Parancsnok úr oklevéllel köszönte meg az iskola eddigi tevékenységét is, melyet a katonai-civil kapcsolatok terén fejtett ki a közös munkában, az elmúlt hét év során. Az iskola képviseletében Porubszky Ágnes honvéd kadét osztályfőnök vette át az oklevelet.